Довіртесь професіоналам!
+ 380 096 070 77 47 + 380 063 070 77 47 + 380 095 070 77 47
Греція
Документи, необхідні для оформлення туристичної візи до Греції:
 1. Закордонний паспорт заявника (наявність двох чистих сторінок у паспорті обов'язково) повинен бути дійсний не менше, ніж три місяці (90 днів) після закінчення дії поїздки. Продовжені паспорти консульство до розгляду не приймає.
 2. Ксерокопії всіх заповнених сторінок закордонного паспорта обов'язкові *. Продовжені паспорти консульство Греції не приймає! При наявності прострочених (старих) закордонних паспортів бажано надати їх копії (якщо є). Якщо заявник має два паспорти - під час подачі документів потрібно надати оригінали двох паспортів та копії сторінок з відмітками двох паспортів *.
 3. Дві нові кольорові фотографії 3,5х4,5 (80% обличчя, на білому тлі), якщо в поїздку їдуть діти, їх фотографії також обов'язкові, незалежно від віку дитини.
 4. Копія внутрішнього паспорта всі сторінки з відмітками *.
 5. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку (повна назва компанії, адреса та контактний телефон), в якій повинні бути вказані: посада, заробітна плата за останні 6 місяців, запис про збереження робочого місця на період відпустки (надається в оригіналі, з печаткою і підписом директора і головного бухгалтера).
 • Для приватних підприємців - ксерокопії свідоцтва про реєстрацію та ліцензії (якщо даний приватний підприємець має ліцензований вид діяльності), завірені нотаріально, а також ксерокопії звітів про доходи (за останні шість місяців).
 • Для засновників компаній - надаються копії сторінок статуту з відповідними записами, завірені «мокрою печаткою» компанії.
 • Для студентів - довідка з навчального закладу, ксерокопії студентського квитка та залікової книжки (всі заповнені сторінки).
 • Для школярів - довідка з навчального закладу, під час літніх шкільних канікул можливо довідку не надавати.
 • Для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення та виписка з пенсійного фонду про нарахування пенсії. Виписка обов'язкове для туристів, раніше не мають шенгенських віз.
6. Документи, що підтверджують наявність необхідних коштів для перебування в Греції, а саме: оригінал довідки з банку про наявність рахунку на ім'я заявника в гривнях, доларах США або євро (залишок на рахунку повинен бути не нижче, ніж 1000 дол. / Євро ( еквівалент в гривнях) на тиждень перебування в країні для одного туриста, включаючи дітей). За відсутності банківського рахунку приймаються дорожні чеки (travel cheques) з розрахунку, зазначеного для довідки з банку. Подаються копії дорожніх чеків та копія квитанції про їх придбання.
 • Документальне підтвердження грошових коштів (в обов'язковому порядку надаються ВСЕ нижче зазначені документи) - Оригінал довідки з банку про наявність поточного або карткового рахунку (кредитні рахунки не приймаються) - Виписка за рахунком за останні 3 місяці (кредитні рахунки не приймаються) - надається обов'язково! * Зверніть увагу, що залишок грошей в довідці та виписці повинні збігатися! - Копія карти, якщо рахунок картковий.
7. Для туристів, які не мають власних джерел доходів (студенти) і туристів, які не можуть надати фінансові гарантії у вигляді довідок з банку або дорожніх чеків - необхідно надати нотаріально оформлена заява про спонсорство від особи, що бере на себе витрати і довідку з банку, що підтверджує платоспроможність даного спонсора. До довідки з банку необхідно додати довідку з роботи і завірені мокрою печаткою ксерокопії трудової книжки (всі сторінки з відмітками). Вищевикладене вимога поширюється і на туристів, які не мають джерела доходів (тобто роботи), але мають довідку з банку, тобто вони також надають нотаріально оформлена заява, довідку з роботи і трудову книжку спонсора. Ця вимога поширюється також на студентів або повнолітніх дітей, які подорожують з батьками. 8. Копії свідоцтва про народження, шлюб, розлучення (рішення суду) *. Свідоцтво про народження необхідно надавати тільки для неповнолітніх туристів. Для неповнолітніх дітей, які подорожують з одним з батьків або у супроводі інших родичів, - оригінал дозволу на виїзд або завірена нотаріально, копія дозволу (дані документи консульство не повертає, тобто у туристів на руках повинен залишитися оригінал цього документа для перетину кордону) . А також оригінал закордонного паспорта того з батьків, хто не їде. Якщо закордонні паспорти немає, оригінал паспорта цього батька.
 • У випадку, якщо віза відкривається тільки дитині необхідно надати вище перераховані документи на одного з батьків.
9. Копії документів, що підтверджують стабільність фінансового стану (свідоцтва про право володіння на квартири, будинки, земельні ділянки, автомобілі і.т.д.). 10. Анкетні дані (анкету можна заповнити у нас в офісі) * Всі ксерокопії необхідно подавати тільки на форматі А 4.