Довіртесь професіоналам!
+ 380 096 070 77 47 + 380 063 070 77 47 + 380 095 070 77 47
Іспанія
Вартість оформлення іспанської туристичної візи: Дорослі - 1920.1 UAH (65 €) Діти зі своїм проїзним документом (з 6 до 18 років) - 886.2 UAH (30 €) Пенсіонери - оплачують 886.2 UAH (30 €) Працюючі пенсіонери - 1920.1 UAH (65 €) Діти зі своїм проїзним до 6 років і діти, вписані в паспорт батьків - безкоштовно Віза для дітей, які вписані в паспорт одного з батьків, у яких вже відкриті візи (або мультивізи) становить - 886.2 UAH (30 €) Терміни розгляду документів на візу - від 5 робочих днів, можуть бути збільшені 10 - 15 календарних днів у зв'язку з переходом на нову систему зі здачею біометричних даних. Терміновість виготовлення іспанської туристичної візи за 3 робочі дні - плюс 1033.9 UAH (35 €) до вище вказаних цінами за візи. Оплата за візи передається готівкою разом з документами! Документи, які необхідні для оформлення візи в посольстві Іспанії: 1. Заповнена та роздрукована анкета онлайн 2. Підтвердження з номером заявки 3. Письмова угода 4. Закордонний паспорт громадянина України ОБОВ'ЯЗКОВО повна ксерокопія всіх (навіть порожніх!) Сторінок цього паспорта. Якщо існують інші дійсні закордонні паспорти, подаються всі оригінали та повні копії цих паспортів термін дії 3 міс. з дати закінчення поїздки 6. Дві кольорові фотографії розміром 3,5х4,5, 80% обличчя, білий фон 7. Ксерокопія всіх сторінок (навіть порожніх!) Внутрішнього паспорта. 8. Довідка з місця роботи (строго за зразком) з перекладом Зразок довідки Зверніть увагу! Телефони місця роботи, зазначені в довідці повинні бути актуальними тому можуть продзвонювати співробітниками Консульства. Для пенсіонерів:
 • копія пенсійного посвідчення з перекладом
 • довідка з пенсійного фонду (з розбивкою за 6 місяців) з перекладом
Для приватних підприємців:
 • копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця з перекладом
 • копія свідоцтва про реєстрацію платника податку з перекладом
 • довідка з податкової про обсяг виручених коштів або копія декларації про доходи за останні 6 місяців з перекладом
Для нотаріусів:
 • копія свідоцтва про реєстрацію нотаріальної діяльності з перекладом
 • копія свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю з перекладом
 • копія останнього звіту з податкової інспекції з перекладом
Безробітних та домогосподарок можуть спонсорувати тільки найближчі родичі. Також потрібно надати:
 • нотаріально завірений лист про повне фінансування туристичної поїздки туриста від найближчих родичів з перекладом
 • копія документа, що підтверджує родинні зв'язки (з-во про шлюб, народження) з перекладом
 • довідка з роботи і довідка з банку спонсора з перекладом
 • довідка з банку з рухом по рахунку спонсора з перекладом
Для студентів:
 • довідку з навчального закладу з перекладом
 • копію студентського квитка.
Всі заявники (з 18 років) оплачують консульський збір у розмірі 65 євро. Якщо студенти до 21 року надають нотаріально завірений лист про те, що вони знаходяться на повному матеріальному забезпеченні у батьків - вони оплачують тільки збір візового центру в розмірі 30 євро. 9. Документальне підтвердження грошових коштів (надається на вибір один з пунктів): 1. Оригінал чека з банкомату про залишок грошей на рахунку і ксерокопія картки з лицьового боку 2. Рух по рахунку (з інформацією про всі банківські операції мінімум за останні 3 місяці) і довідка з банку (з перекладом на англійську / Іспаніскіе *). 3. Підтвердження проведення валютно-обмінної операції гривня-євро. У квитанції обов'язково має бути зазначено прізвище туриста. Кількість грошей на рахунку для поїздки терміном до 9 днів не повинно бути менше ніж 581 євро, або в іншій валюті за курсом. Для поїздки терміном більш ніж 9 днів додається ще 63 євро за кожен додатковий день перебування в країні. Наприклад:
 • Для туру, який триває 8 днів на одного туриста потрібно показати 581 євро
 • Для туру, який триває 15 днів на одного туриста потрібно показати: 581 (за 9 днів) + 63 * 6 (решта 6 днів) = 959 євро
10. Ксерокопія свідоцтва про шлюб, розлучення (з перекладом на англійську або іспанську мову *) 11. Якщо у когось із туристів є своя віза (мульти віза) прохання копію цієї візи і першої сторінки закордонного паспорта надати до пакету документів людині, якій відкривається віза. Для дітей Діти можуть бути вписані в паспорт батьків поки вони не досягли 17-річного віку.
 • Дві кольорові фотографії розміром 3.5х4.5, 80% обличчя, білий фон
 • Довідка зі школи (з перекладом на англійську або іспанську мову *).
 • Копія свідоцтва про народження дитини (з перекладом на англійську або іспанську мову *), з 16 років копія внутрішнього паспорта.
 • Документальне підтвердження грошових коштів (розрахунок кількості грошей аналогічний для поїздки дорослої людини)
 • Якщо дитина їде c одним з батьків необхідно надати:
Нотаріально завірена копія дозволу на виїзд дитини від того з батьків, який не їде в поїздку (з перекладом на англійську або іспанську мову *). Оригінал дозволу повинен залишатися у туристів. Супроводжується ксерокопією всіх сторінок внутрішнього паспорта Якщо у дитини немає другого батька, подається оригінал відповідного документа (свідоцтво про смерть, документ, що підтверджує, що батько записаний зі слів матері, рішення суду) (з перекладом на англійську або іспанську мову *). * Переклади завіряти не потрібно Посольство Королівства Іспанії залишає за собою право:
 • запросити додаткові документи
 • зажадати показ закордонних паспортів з повернення **
* Надання закордонного паспорта з повернення - дана вимога означає, що туристу була відкрита віза з умовою того, що після повернення з Іспанії, НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ПРОТЯГОМ 15 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ в консульський відділ Посольства Іспанії в Києві буде надано оригінал закордонного паспорта туриста, як підтвердження того, що віза була правильно використана. Для виконання цієї вимоги, агенту необхідно відразу після повернення туристів з поїздки передати візовим менеджерам туроператора закордонного паспорта туристів, в яких стоять штампи про пересічних кордону. ** Вимога особистого показу закордонних паспортів по поверненню - означає, що туристу була відкрита віза з умовою того, що після повернення з Іспанії, НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ ПРОТЯГОМ 15 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ в консульський відділ Посольства Іспанії в Києві буде надано оригінал закордонного паспорта туриста, як підтвердження того, що віза була правильно використана.