Довіртесь професіоналам!
+ 380 096 070 77 47 + 380 063 070 77 47 + 380 095 070 77 47
Закордонний паспорт
Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорту:
 1. Паспорт громадянина України (+копія);
 2. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний код) (+копія);
 3. Заява-анкета (формується на місці);
 4. Заява про відмову від внесення біометричної інформації до безконтактного електронного носія (у разі оформлення закордонного паспорта БЕЗ безконтактного електронного носія).
 5. При замовленні другого закордонного паспорта обов'язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, на інше прізвище).
Другий закордонний паспорт (два одночасно) Якщо необхідно оформити два закордонні паспорти, або другий закордонний паспорт, за наявності першого, треба подати заяву, в якій обґрунтована необхідність частих поїздок за межі України. Це можуть бути пасажирські або вантажні перевезення, підприємницька, журналістська або туристична діяльність або участь в спортивних заходах або гастролях і тому подібне.

Закордонний паспорт для осіб, які не досягли 16 років

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта:
 1. Свідоцтво про народження;
 2. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності);
 3. Заява від батьків (формується на місці);
 4. Заява про відмову від внесення біометричної інформації до безконтактного електронного носія (у разі оформлення закордонного паспорта БЕЗ безконтактного електронного носія); Заява від другого з батьків не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства (за наявності підтверджуючих документів);
 5. При замовленні другого закордонного паспорта обов'язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, оформленого на інше прізвище).
Для дітей віком до 7 років необхідно обов'язково надати: Для дітей віком від 7 до 12 років рекомендується надати: Дві фотокартки розміром 3,5х4,5 сантиметра та одна фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування; - Фотокартки мають бути виготовленні з одного негативу (кадру); - На фотокартках має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів; Детальніше Фотографування дітей віком від 12 років відбувається на місці. Якщо дитина проживає з одним із батьків, додатково подається один з таких документів:
 1. Свідоцтво або рішення суду про розірвання шлюбу, а також довідка про реєстрацію місця проживання дитини разом з тим із батьків, який подає заяву-анкету, наприклад: форма №3 або будинкова книга;
 2. Свідоцтво про смерть другого з батьків;
 3. Рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
 4. Рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
 5. Рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
 6. Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (зі слів матері).
У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо). У разі, якщо на момент народження дитини хоча б один з її батьків не був громадянином України, разом з основним переліком документів необхідно надати Довідку про реєстрацію особи (дитини) громадянином України. Рекомендовано мати з собою закордонний паспорт когось із батьків (за наявності) для перевірки правильності транслітерації прізвища дитини, або дитячий проїзний документ.